Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Úvod ZDRAVÁ VÝŽIVA Potraviny Jerky Sušené maso Indiana Jerky 25g

Jerky Sušené maso Indiana Jerky 25g

Jerky Sušené maso Indiana Jerky 25g

Výrobce: Jerky

Varianty zboží

    Varianta Dostupnost Katalogové číslo Cena
Jerky Sušené maso Indiana Jerky 25g HOT&SWEET - hovězí vyprodáno 2248 53,- Kč
Jerky Sušené maso Indiana Jerky 25g PEPPERED - hovězí vyprodáno 2249 53,- Kč
Jerky Sušené maso Indiana Jerky 25g ORIGINAL - hovězí vyprodáno 2250 53,- Kč
Jerky Sušené maso Indiana Jerky 25g ORIGINAL - věpřové vyprodáno 2251 53,- Kč
Jerky Sušené maso Indiana Jerky 25g ORIGINAL - kuřecí vyprodáno 2252 53,- Kč
Jerky Sušené maso Indiana Jerky 25g ORIGINAL - krůtí vyprodáno 2253 53,- Kč

Jerky Sušené maso Indiana Jerky 25g

Sušené maso Indiana Jerky - informace výrobce JERKY

Sušení je jeden z nejstarších způsobů úpravy jídla pro dlouhodobé skladování. Tuto metodu využívali již staří Egypťané pro skladování masa, ovoce i ostatních potravin. Téměř k dokonalosti to ovšem dovedli Indiáni. Maso jednoduše sušili na sluníčku. Navíc se zachováním maximální dávky energie při minimální hmotnosti.
Sušené maso jim tak usnadňovalo jejich kočovný život spojený s dlouhým putováním. S vynálezem elektřiny pak začali lidé potraviny uchovávat v chladících boxech. Dnes se k jerky vracíme jako k energeticky vydatné a zdravé potravině.

Po celém světě má sušené maso velkou řadu příznivců, především mezi sportovci všeho druhu (cyklisté, horolezci, turisté), mezi lidmi žijícími zdravým životním stylem, ale i jako pochutina ke sklence vína, piva, či při sledování televize.
Během konzumace zvyšuje bdělost, zvláště u řidičů. Je stále více oblíbené jako pochutina při posezení s přáteli, podobně jako bramborové lupínky, pražené oříšky a pod. Díky nízkému procentu tuků (1g v 25g) je nejen chutné, ale i zdravé, a díky vysokému obsahu bílkovin (až 57%) i výživné! Jerky jsou určené k přímé spotřebě, stačí jen otevřít sáček...

25g sušeného masa odpovídá 60g syrového masa, se všemi prospěšnými nutričními hodnotami. Kalorická hodnota 1 balení Jerky se pohybuje v rozmezí od 237 do 270 kJ. Jerky se tímto řadí mezi potraviny vhodné pro stravování během redukční diety. Příjem kalorií pro dietní režim je stanoven na maximum 2000 kcal denně. I malý kousek obsahuje velké množství energie. Je to lehká strava a navíc, jak je vědecky potvrzeno - lehká strava, která zahrnuje bílkoviny z libového masa. Ve spojení s otužováním, dostatkem spánku a pohybem na čerstvém vzduchu významně přispívá také ke zvýšení obranyschopnosti.

Jedna z dalších důležitých předností je nenáročnost na skladování. Skladovací teploty jsou +5 až +30°C i při dlouhodobém uchovávání, což je vhodné do extrémních podmínek ať při sportu, delší jízdě autem, v práci apod., kde není dostupné běžné stravování.

Každé balení obsahuje absorber kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace, a tím efektivně prodlužuje trvanlivost.

Beef Jerky poslouží jako zdravá výživa, kdy 100 g sušeného masa beef Jerky odpovídá 240 g nejlibovějšího syrového masa, se všemi prospěšnými nutričními hodnotami. Minimální doba trvanlivosti Indiana beef Jerky je 12 měsíců a uvnitř sáčku najdete praktické párátko.
Na trhu jsou k dostání beef Jerky produkty se slanou chutí jako Indiana beef Jerky, nebo produkty se sladkou chutí jako Jack Link’s, Rancher’s popř. jiné produkty označované biltong.
Nyní stačí jen otevřít sáček Indiana beef Jerky a jíst…. Dobrou chuť.

 

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

 

Nutriční hodnoty

 

Tabulka nutričních hodnot Jerky - hovězí sušené maso

Nutriční hodnoty: 25g
Energetická hodnota 251,3 kJ/60 kcal
Bílkoviny 12,5g
Sacharidy 0,25g
Tuky max. 1g

Tabulka nutričních hodnot Jerky - vepřové sušené maso

Nutriční hodnoty: 25g
Energetická hodnota 248 kJ/62 kcal
Bílkoviny 12,25g
Sacharidy 0,25g
Tuky max. 1g

Tabulka nutričních hodnot Jerky - kuřecí sušené maso

Nutriční hodnoty: 25g
Energetická hodnota 282,5 kJ/67,5 kcal
Bílkoviny 14,4g
Sacharidy 0,25g
Tuky max. 1g

Tabulka nutričních hodnot Jerky - krůtí sušené maso

Nutriční hodnoty: 25g
Energetická hodnota 282,5 kJ/67,5 kcal
Bílkoviny 14,4g
Sacharidy 0,25g
Tuky max. 1g

Složení: Hovězí (vepřové, kuřecí, krůtí) maso za syrova 240 g, sůl max. 5 %, sójový hydrolyzát, cukr, směs koření, kvasnicový extrakt, glutamát sodný, laktóza, lepek, celer, dusitan sodný, askorbát sodný, barvivo karamel, rostlinný olej, přírodně identické aroma.

 

Dávkování

 

Copyright 2018 - 2019 © fitness-vyziva.cz