Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Úvod Sportovní potřeby Funkční trénink Harbinger Balance Trainer

Harbinger Balance Trainer

Harbinger Balance Trainer

Výrobce: Harbinger
Kód: 2263
 
Dostupnost: vyprodáno
690,- Kč

Harbinger Balance Trainer

Balanční pomůcka k posílení stabilizačního systému těla. Touto krátkou větou lze shrnout funkce této netradiční balanční podložky. Oproti BOSU, je balance trainer od Harbingeru ochuzen o jednu pevnou stranu, jež je u BOSU součástí. Díky tomu je Balance trainer jakousi plochou bublinou, na kterou se člověk položí a cítí nestabilní povrch, který nutí body core k vyrovnávání pohybů těla na podložce.

Balance trainer je velmi oblíbenou pomůckou v rehabilitačních centrech, či nemocnicích, kde jsou lidé s poruchami pohybového aparátu či oslabeným body core. 

Balance trainer má každou stranu jinou. Jedna strana je opatřena jemnými "bodlinami", jež fungují zároveň jako masážní pomůcka pro chodidla nebo jinou část, kterou se na balance trainer položíme. Druhá strana je opatřena protiskluzovými štítky.

Celý balance trainer je vyroben z příjemné PVC směsi, která neklouže, nelepí se na pokožku a působí matným dojmem, jak na pohled, tak na dotek. Je velice jednoduché balance trainer očistit od nečistot. Je možné jej otřít mokrým hadrem, opláchnout  nebo vysavyčem vysát.

 

 

 

 

Nutriční hodnoty

 

 

Dávkování

 

Copyright 2018 - 2019 © fitness-vyziva.cz